Ana Sayfa / HABERLER / ONLİNE BİLDİRİ GÖNDERİMİ KULLANIMA AÇILDI. BİLDİRİ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

ONLİNE BİLDİRİ GÖNDERİMİ KULLANIMA AÇILDI. BİLDİRİ GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


Düzenleme Kurulu, çalışma yapan tüm hekimleri kongreye bildiri göndermeye davet etmektedir. Tüm bildiriler sadece online olarak kongre web sitesi (www.psikiyatrizirvesi.org ) üzerinden 23 Eylül 2019 tarihi itibari ile kabul edilecektir. Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır.(Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.)

•    Bildirilerinizi online olarak www.psikiyatrizirvesi.org sitesinden gönderebilirsiniz.
•    E-mail,fax ve diğer yollarla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.
•  Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının ve sisteme giriş yaptığınız şifrenizi unutmamanızı rica ederiz.
•    Bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 3 Şubat 2020’ dur. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. Sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.
•    Gönderilen bildiriler bağımsız olarak 1’den 10’a kadar puanlanacak olup sonuçlar neticesinde sözlü ve poster bildiriler belirlenecektir.
•    Bildiri sonuçları, bildirilerin asılacağı tarihler ve bildiri poster numaraları 17  Şubat 2020 tarihinde kongre web sitesinde ilan edilecektir.
•    Kabul edilen bildirilerin asılması gereken tarihlerde asılmaması halinde bildiri özeti sahiplerinin kurumlarına gerekli geri bildirimler yapılacaktır.
•    Bildirilerin asılması gereken günün sonunda toplanmaması halinde organizasyon sekretaryası hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.

BİLDİRİ SİSTEMİ GİRİŞ VE KAYIT
Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz. Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, E-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

20 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BURSU
Kongreye gönderilen ve Kabul edilen bildiriler arasında yapılacak değerlendirmeler neticesinde kongre düzenleme kurulu tarafından belirlenecek 20 Araştırma Görevlisine kongreye kayıt ve konaklama bursu verilecektir. Burs başvurusu için tıklayınız.

SÖZEL BİLDİRİLER
– Sözel bildiri final programı yayınlanmıştır. Bildiriler belirtilen takvime göre sözlü olarak sunulacaktır.
– Sözel bildirilerin sunum süresi 5 dakika ile sınırlandırılmıs olup, 45 dakikalık oturumlar şeklinde planlanmıştır.
– Konuşmacılar, sunumlarını en fazla 6 slayt ve 5 dakika süre içerisinde bitecek şekilde hazırlamalı ve tartışma için zaman ayırmalıdır.

POSTER BİLDİRİLER
Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek poster bildiriler kongrede poster alanı olarak belirlenen alanda asılacaktır. Posterler 70×90 (dikey) olarak en az 1 metre mesafeden okunacak şekilde hazırlanmalıdır. Posterler 19 Mart 2020 tarihine asılacak olup 22 Mart 2020 tarihinde saat 13:00 itibariyle sökülecektir. Sökülmeyen posterlerin sorumluluğu tarafımıza ait değildir.

DİĞER BİLGİLER
•    Sisteme girilen tüm bildiler ile ilgili tüm yazışmalar, bildirileri sisteme giren kişi ile yapılacaktır.
•    Bildiri başlığı sadece büyük harfler ile yazılmalıdır. Başlık sonuna “nokta” konulmamalı ve konu başlığı seçilmiş olmalıdır.
•    Bildiri metni karakter sayısı 3.500’den fazla olmamalıdır.
•    Bildiri içerisinde yer alan resim ve tablo sayısı en fazla 3 olmalıdır.

Hakkında 5. Psikiyatri Zirvesi & 12 Ulusal Anksiyete Kongresi